Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Малоперещепинська громада» (код ЄДРПОУ: 21044237) був реорганізований і увійшов до складу Новосанжарської громади

Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Малоперещепинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Новосанжарської громади

Підтримка талановитих та обдарованих дітей

Дата: 28.05.2020 12:36
Кількість переглядів: 313

Цільова Програма «Обдарована молодь»  розроблена з метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві. Вона затверджена рішенням 17 сесії 7 скликання від 20.12.2018 р. Відповідно неї призначається грошова винагорода обдарованим дітям за досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві тощо. Відповідно до Програми, за поданням педагогічних рад закладів загальної середньої освіти, рішення виконавчого комітету від  22.04.2020 року, призначено грошові винагороди  окремим учням та колективам закладів загальної середньої освіти, а саме: 8 учням (Нахімова Аліна, Заруба Діана, Двірник Тетяна, Білька Юрій, Сідаш Анна, Яхно Ксенія, Коцюба Володимир, Борт Катерина, Мирна Дарина)  та  учнівським колективам у Всеукраїнській грі «Паросток»,  змагань з безпеки дорожнього руху, команді КВК Малоперещепинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.. М.А. Клименка, 9 учням (Антонь Василь, Деменко Данило, Антонь Ангеліна, Курило Назар, Титаренко Анна, Наріжна Віра, Божко Єлизавета, Гипик Віталій, Кулішова Вікторія) та театральному колективу  Старосанжарського  ЗЗСО І – ІІІ ступенів ім.. Оксани Мешко, 4 учням (Чуприна Анастасія, Гринь Дар’я, Мошура Анатолій, Сиза Анна) та шкільному колективу (Всеукраїнський пізнавальний конкурс «Я - людина») Пологівського НВК, та учениці Пілінцовій Вероніці  Пристанційнівського ЗЗСО.