Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Малоперещепинська громада» (код ЄДРПОУ: 21044237) був реорганізований і увійшов до складу Новосанжарської громади

Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Малоперещепинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Новосанжарської громади

Новосанжарська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 16.01.2020 09:09
Кількість переглядів: 233

Протягом 2019 року в Новосанжарській  районній філії Полтавського обласного центру зайнятості на обліку як безробітні  перебували   165  жителів  Малоперещепинської об"єднаної територіальної громади, в т.ч. по старостатах:

• Малоперещепинський – 94 особи;
  • Старосанжарський – 40 осіб;
  • Пологівський – 31 особа.

З них,  за  2019 рік  за направленням районної служби зайнятості  працевлаштовано  50 безробітних, 16 осіб проходили професійне навчання та підвищення кваліфікації  за направленням служби зайнятості на замовлення роботодавців, 13 осіб  брали  участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 січня  2020  року кількість зареєстрованих безробітних з числа жителів Малоперещепинської об"єднаної територіальної громади становить  54 особи.

Фото без опису

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями https://pol.dcz.gov.ua/ та

www.facebook.com/Новосанжарська-районна-філія-Полтавського-обласного-центру-зайнятості-1663125947256489/